Останні новини
Студент групи ПС 02-21 Фуніков Григорій був обраний на посаду голови
Студентської ради факультету переважною більшістю голосів!
Григорію, щиро бажаємо успіхів на цій почесній і відповідальній посаді. Наснаги для втілення планів і задумів! А ми всі – будемо Вам надійною опорою!
Віримо у Вас, пишаємося Вами!
23.09.2022


Підготовка здійснюється за освітніми програмами:

  • Практична психологія (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти);
  • Психологічні дослідження і консультування (другий (магістерський) рівень вищої освіти).

Ознайомитись зі встановленим переліком документів для вступу, актуальними нормативними документами Ви можете на офіційному web-сайті приймальної комісії Університету.

 

 

 

ПРАКТИКА З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ І КОНСУЛЬТУВАННЯ

 


ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ!

У зв’язку із продовженням карантину до 11 травня 2020 року реєстраціяя для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно. Інформація про зміни в процедурі реєстрації міститься за посиланням. 


Обговорення Освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів та магістрів 

24 лютого поточного року відбулося засідання, присвячене обговоренню Освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю 053 Психологія.

У засіданні взяли участь: професорсько-викладацький склад кафедри психології, педагогіки і фізичного виховання, студенти усіх курсів, що проходять підготовку за спеціальністю 053 Психологія, а також потенційні працедавці.

Серед запрошених гостей – доктор психологічних  наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заступник директора з науково-інноваційної роботи Кокун Олег Матвійович, директор Інклюзивно-ресурсного центру №5 Оболонського району м. Києва Мешкова Людмила Михайлівна, директор Дитячого оздоровчо-екологічного центру позашкільної освіти м. Києва Сергієнко Ірина Миколаївна, заступник з методичної роботи Дитячого оздоровчо-екологічного центру позашкільної освіти Степанець Тетяна Іванівна.   

Засідання розпочалося з вітального слова та оголошення порядку денного Гарантом  освітньо-професійних програм – доктором психологічних наук, професором, дійсним членом НАПН України Бондаренком Олександром Федоровичем. 

У процесі обговорення особлива увага надавалася актуальному стану психології як прикладної галузі, а також ролі фахівця-психолога у різних сферах, зокрема шкільної та позашкільної освіти. Кожен учасник засідання висловив власні погляди на ключові компетентності сучасного психолога, запропонував ідеї та побажання щодо удосконалення змісту Освітньо-професійних програм відповідно до вимог сьогодення.

З пропозиціями, наданими стейкхолдерами і студентами щодо реалізації освітніх програм першого (бакалаврського) і другого (магістрерського) рівнів, а також їх аналізом, можна ознайомитись, перейшовши за посиланням (аналіз пропозицій).Шановні працедавці! yes

Професорсько-викладацький склад Кафедри психології, педагогіки і фізичного виховання запрошує вас до участі у обговоренні Освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів та Освітньо-професійної програми підготовки магістрів за спеціальністю 053 Психологія.

Обговорення буде проведене 24 лютого 2020 року в аудиторії 819 (І корпус) о 16:00 у форматі фокус-групи. Сподіваємось на вашу активність та зацікавленість.

Адреса КНЛУ:  м. Київ, вул. Велика Василькіська, буд 73. 

 

Шановні студенти!yes

Професорсько-викладацький склад Кафедри психології, педагогіки і фізичного виховання запрошує вас до участі у обговоренні:

  • Освітньо-професійної програми  підготовки бакалаврів,
  • Освітньо-професійної програми підготовки магістрів.

Обговорення буде проведене 24 лютого 2020 року в аудиторії 819 (І корпус) о 13:30 у форматі фокус-групи. Сподіваємось на вашу активність та зацікавленість!

Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей!

08 лютого 2020 р. у Київському національному лінгвістичному університеті відбудеться День відкритих дверей для випускників закладів середньої освіти та їхніх батьків.

Наш факультет чекає на вас о 12:00 за адресою: вул. Велика Васильківська, 73. корп. 1, читальний зал.

Детальна інформація за посиланням.

0001

 

Засідання робочої групи

30 січня поточного року відбулося засідання робочої групи кафедри психології, педагогіки і фізичного виховання, щодо розробки Освітньо-професійної програми «Практична психологія». Засідання пройшло під головуванням дійсного члена НАПН України, доктора психологічних наук, професора Бондаренка Олександра Федоровича.

Освітньо-професійна програма має стати документом, що відповідає найсучаснішим вимогам професійного навчання і ґрунтується на принципах якості та відповідності вимогам сьогодення. Саме тому окрема увага приділялася оновленню переліку  фахових компетентностей, оволодіння якими стане запорукою успішного функціонування майбутніх фахівців у професійному середовищі. изображение_viber_2020-01-30_20-24-30 изображение_viber_2020-01-30_20-25-59 изображение_viber_2020-01-30_20-39-46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Презентація магістерських програм!

Увага! Ми запрошуємо вас до магістратури!

Для того, щоб дізнатися більше – натисність на картинку або переходьте на сторінку для вступників

KNLU_а3_page-0001

 

 

 

 

 

 

 

Презенація спеціальності 053 Психологія в Київському національному лінгвістичному університеті

 

Пропонуємо до ознайомлення текст “Положення про порядок допуску студентів до складання заліково-екзаменаційної сесії”

Положення про порядок допуску студентів до складання заліково-екзаменаційної сесії

Вітаємо переможницю першого етапу Всеукраїнської олімпіади з психології-2019 – Яновську Єлизавету!

54524261_274070593484207_7468041528867291136_n

 

 

 

 

 

 

 

 

18110606_1392001050879527_1663759669_n

21 квітня 2017 року з нагоди міжнародного дня психолога професор Олександр Федорович Бондаренко провів відкриту лекцію для студентів Київського національного лінгвісичного університету.