Кириленко Валентина Граціянівна

Кириленко В.Г.кандидат психологічних наук, доцент

Освіта: вища, кандидат психологічних наук, доцент

Сертифікати та свідоцтва видані:

Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи  та Центральним інститутом післядипломної освіти, модулі «Теорія і практика психологічного сімейного консультування», «Психолого-педагогічна та соціальна підтримка дітей з особливими потребами.

-  Державним інститутом проблем сім'ї та молоді програма підготовки консультантів телефонної лінії довіри.

- Національною асамблеєю інвалідів України, програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні»; «Якісний догляд за особами з ушкодженням хребта та спинного мозку в гострий період травми».

- Міжуніверситетським центром консультативної психології проф. О.Ф.Бондаренка.

- учасника Міжнародного конгресу «Психотерапия, практическая и консультативная психология: сплетенье судеб».

- учасника міжнародних конференцій:  «Social  Welfare: interdisciplinary approach» (Шауляй, Літва),  «Актуальні проблеми практичної психології» (Херсон, Україна).

Нагороджена грамотами та дипломами  Головного управляння освіти м. Києва,  Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи ,  Державним інститутом проблем сім'ї та молоді,  адміністраціями Центру спеціалізованих соціальних служб для молоді Оболонського району м. Києва,  управлінням освіти у Оболонській районній у місті Києві державної адміністрації,  керівництвом Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Сфера наукових інтересів: психологія аномального розвитку та реабілітаційно-корекційна робота, проблема самодетермінованої поведінки особистості.

Напрями практичної діяльності: консультації з питань дитячо-батьківських стосунків, сімейної взаємодії, корекційно-розвивальна робота з дітьми різного віку

Дисципліни: вікова психологія, дефектологія, загальна психологія, педагогіка і психологія, методика викладання психології, зоопсихологія, педагогічна психологія